Bedwyr & Cadwallon Cymro Lucky Veles

Vítejte na stránce věnované plemeni Welsh Corgi Cardigan. Najdete zde obecné informace o plemeni a především informace o našich skvělých psech Blackovi (Bedwyr Lucky Veles) a Valdovi (Cadwallon Cymro Lucky Veles)

Welcome to the website dedicated to the breed Cardigan Welsh Corgi. Here you will find general information about the breed and especially about our great dogs Black (Bedwyr Lucky Veles) and Valda (Cadwallon Cymro Lucky Veles).

Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.

Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.
Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.

23. 10. 2012

MVP Praha - 5. 5. 2012

Mezinárodní výstavu v Praze jsme si opět nenechali ujít, nejen kvůli krátké cestě, ale i setkání s přáteli a samozřejmě načerpání té pravé výstavní atmosféry. Výstava byla kvalifikační na Crufts 2012, což ji pro nás činilo o to zajímavější. Posuzoval tentokrát poněkud exotický pan rozhodčí Chan Weng Woh z Malajsie a naši kluci si vedli opět více než perfektně. Valdík se předvedl v mezitřídě, obdržel pěkný posudek a ocenění V1, CAC a náš matador Blečík společně s Ivou porazili soupeře ve třídě šampionů a získali skvělý posudek a ocenění V1, CAC, CACIB, vítěze plemene BOB a samozřejmě kvalifikaci na Crufts 2013, což nám udělalo opravdu radost a následně i tituly Vítěz Prahy a Vítěz Střední a Východní Evropy. Moc děkuji Ivě za úžasné předvedení Blečíka a jsme na naše hochy velmi hrdí :-))


Very succesful weekend for our boys !

5. 5. 2012 International dog show Praque, CZ - Crufts qualify 2013
judge: Mr Chan Weng Woh, MAL

C.I.B. Bedwyr Lucky Veles: 
Exc. 1, CAC, CACIB, BOB,
Prague Winner, East & West Europe Winner, Crufts qualify 2013
(champion class)

Jch. Cadwallon Cymro Lucky Veles:
Exc. 1, CAC 
(intermediate class)Žádné komentáře: