Bedwyr & Cadwallon Cymro Lucky Veles

Vítejte na stránce věnované plemeni Welsh Corgi Cardigan. Najdete zde obecné informace o plemeni a především informace o našich skvělých psech Blackovi (Bedwyr Lucky Veles) a Valdovi (Cadwallon Cymro Lucky Veles)

Welcome to the website dedicated to the breed Cardigan Welsh Corgi. Here you will find general information about the breed and especially about our great dogs Black (Bedwyr Lucky Veles) and Valda (Cadwallon Cymro Lucky Veles).

Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.

Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.
Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.

11. 1. 2012

NVP Brno (Olomouc) 7.1.2012


Minulou sobotu jsme zahájili naší výstavní sezonu již tradičně první výstavou v Olomouci, která se ovšem letos konala na brněnském výstavišti, z důvodu rekonstrukce toho olomouckého. Vystavoval se jen Valdík, Bleček měl pro tentokrát volno. Účast byla celkem hojná, sešlo se dohromady 11 psů. Ve výstavní kanceláři tentokrát i šampionáty potvrzovali, takže jsme si hned nechali juniora zapsat a s tím jsme si rovnou nechali oficiálně zapsat Grand šampiona i Blekovi. Po dlouhé době jsme viděli mnoho přátel i jejich miláčků a navíc se sešla i hojná účast Valdových sestřiček. Angie (Creiwry Lucky Veles) se také vystavovala, prvně ji předváděla její panička, a získala hodnocení Výborná 2. Přijela se podívat i sestřička Kalonka (Calon Lan Lucky Veles), všichni společně si po výstavě zadováděli i venku a také trochu zapózovali pro fotografa...


Také jsem kamarádce fotil jejího Pembroka...


A nakonec fotky z výstavy, nejsou ovšem moc povedené :o(


A ještě úžasné video z výstavy, které zpracoval Jaromír Fuglevič. Děkujeme!

Žádné komentáře: