Bedwyr & Cadwallon Cymro Lucky Veles

Vítejte na stránce věnované plemeni Welsh Corgi Cardigan. Najdete zde obecné informace o plemeni a především informace o našich skvělých psech Blackovi (Bedwyr Lucky Veles) a Valdovi (Cadwallon Cymro Lucky Veles)

Welcome to the website dedicated to the breed Cardigan Welsh Corgi. Here you will find general information about the breed and especially about our great dogs Black (Bedwyr Lucky Veles) and Valda (Cadwallon Cymro Lucky Veles).

Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.

Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.
Aktuální ročenka Welsh Corgi Association Handbook, kde Black reprezentuje Český WCC klub.

5. 9. 2011

Blečíkovy 3. narozeniny / Black´s 3rd birthday

Dneska slaví náš Blečík a všichni jeho sourozenci už třetí narozeniny. Než se člověk rozkoukal, tak vyrostl v pořádného chlapa a dělá nám velikou radost. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Přejeme jemu i všem jeho sourozencům všechno nejlepší, spokojený, šťastný a dlouhý život.

Před pár dny oslavil takové malé jubileum (10 měsíců) i náš Valdík. Momentálně má zlobící období, vymýšlí jenom lumpárny a vůbec nás neustále něčím překvapuje a přesvědčuje, že život rozhodně není žádná nuda...

Our amazing Bedwyr Lucky Veles celebrates his 3rd B-day today. We wish him and all his brothers and sisters all the best ! By the way, our second boy Cadwallon Cymro Lucky Veles celebrates his 10 months now.

2 komentáře:

Felisa y Ernesto řekl(a)...

Happy birthday to you, our best wishes from Spain.
Thanks about the beautiful and funny reportage.
The cake was awesome.
Regards
Felisa

Vendula řekl(a)...

Dear Felisa,
many thanks for your nice wishes. I´m glad you like this reportage and our sites. The cake was really nice, but it didn´t stay in one piece :-)